Drzwi Kozłowski - historia firmy

KOZŁOWSKI DRZWI jest dystrybutorem drzwi wysokiej jakości produkowanych w polskich fabrykach. Firma powstała jako kontynuacja rodzinnej tradycji stolarskiej. Działalność stolarską rozpoczął Stanisław Kozłowski, który w latach powojennych zajmował się produkcją stolarki otworowej. W późniejszych latach to jego synowie Zbigniew i Antoni prowadzili zakład stolarski zajmujący się stolarką otworową i wykończeniem wnętrz. Wykonywali okna, drzwi, boazerie oraz szafy wnękowe. W latach 90-tych głównym produktem Zakładu stolarskiego Zbigniewa Kozłowskiego stały się okna i drzwi zewnętrzne.

Obecnie Zbigniew Kozłowski jest właścicielem ERKADO produkującej 30.000 szt. drzwi wewnętrznych miesięcznie oraz drzwi fabryki drzwi zewnętrznych wysokiej klasy. Firma Stolarska KOZŁOWSKI Antoniego Kozłowskiego produkuje drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne drewniane i z płyt drewnopochodnych MDF. Produkcja nastawiona jest na indywidualne zamówienia klienta. Oferując drzwi skrojone na miarę, z szeroką paletą kolorystyczną oraz bogatym wzornictwem.

Właścicielem marki KOZŁOWSKI DRZWI jest firma KOZŁOWSKI, Bartosz Kozłowski z siedzibą w Warszawie. Ogromne doświadczenie zdobywane przez kilka pokoleń umocnione wykształceniem zdobytym podczas studiów na SGGW na Wydziale Technologii Drewna pozwala właścicielowi marki KOZŁOWSKI DRZWI stworzyć niepowtarzalną ofertę dla swoich klientów. Klient kupując u nas drzwi otrzymuje profesjonalną obsługę, bezpłatny pomiar oraz produkt wysokiej jakości dopasowany do potrzeb. Całości dopełnia fachowy montaż wykonany przez naszą grupę monterską.

 

Szczególnie miło jest nam zaprezentować Państwu drzwi białe, wielki powrót klasyki cieszący się coraz większym zainteresowaniem!

 

Drzwi należy traktować nie tylko jako element wystroju wnętrz, ich jakość i montaż jest równie ważny. Zapewniamy to u nas - Drzwi Kozłowski zaprasza.

Prowadzimy dystrybucję hurtową drzwi oraz sprzedaż detaliczna w naszym salonie w Jupiter Centrum
przy ul. Towarowej 22 w Warszawie.

Szczegóły dojazdu w zakładce kontakt.

Drzwi Kozłowski - Serdecznie zapraszamy !

Dyplom mistrzowski - Drzwi Kozłowski
Zlota Odznaka Mistrza - Drzwi Kozłowski