asilo warszawa drzwi białe

Drzwi Kozłowski - drzwi białe

 

białe drzwi

Białe drzwi - Co to znaczy i dlaczego warto?

drzwi białeJeśli sięgniemy pamięcią do swojego dzieciństwa okaże się, że wtedy najpopularniejszym kolorem drzwi, ale także np. okien był kolor biały. Dlaczego? Chyba dlatego, że kiedyś nie było innego wyboru. Kiedy czasy się zmieniły i w sklepach przybyło towaru, ludzie zaczeli wybierać drzwi w innych kolorach. Ostatnio jednak to się troszkę zmieniło. Zastanawiasz się nad zakupem białych drzwi? Czytaj dalej, a dowiesz się co oznacza ten kolor i dlaczego warto by drzwi były białe.

Biel - kolor uniwersalny i ponadczasowy.

Od jakiegoś już czasu białe drzwi wracają spowrotem do łask, a dzieje się tak zapewne dlatego, iż żyjemy wczasach, w których bardzo popularne są kierunki wystroju takie jak styl skandynawski czy np. rustykalny, a własnie kolor biały świetnie do nich pasuje.

Właśnie dlatego firma Drzwi Kozłowski posiada w swojej ofercie tak szeroki wybór drzwi białych różnych marek i o różnym wzornictwie, po to by dać Państwu jak najszerszy wybór i możliwość dopasowania drzwi do własnego domu lub mieszkania.

drzwi białeCo oznacza kolor biały?

Kolor biały jest symbolem czystości, niewinności, bezpieczeństwa, jest najbardziej neutralnym spośród całej palety kolorów. Dodaje ponoć optymizmu, poprawia samopoczucie i co może być dla niektórych ważne przyspiesza procesy samooczyszczania organizmu z toksyn.

Jakie to ma znaczenie w wystroju wnętrz?

Otóż biały kolor przez to, iż odbija więcej światła, rozjaśnia pomieszczenia i optycznie je powiększa, dając poczucie czystości i świerzości. Kolor ten jest też po prostu elegancki i pasuje w zestawieniu do wielu, jak nie wszystkich kolorów. Jest ponadczasowy, dlatego właśnie nadaje się do praktycznie wszystkich stylów budownictwa i wystroju wnętrz.

Chyba właśnie dlatego ostatnio bardzo wiele osób decyduje się wybrać biały kolor jako ten dominujący w wystroju ich domu czy mieszkania, wybierając go także jako kolor drzwi zewnetrznych.

Białe drzwi Kozłowski

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w naszej ofercie znajduje się mnóstwo drzwi białych różnych marek. Pragniemy jednak zaprezentować Państwu drzwi białe OMAHA.
Są to bardzo piękne drzwi o klasycznym designie, ze skrzydłem przylgowym, wykonane w technologi hybrydowej TWIN. Wykończone za pomocą dwóch bliźniaczych płyt MDF, zespolonych i oklejonych folią PCV. Możliwość dodatkowego oszklenia wraz z kolorem białym sprawiają, iż drzwi te mogą być nie tylko bardzo funkcjonalnym, ale też bardzo pieknym elementem Państwa domu.

Zapraszamy do salonu

W naszych salonach otrzymają Państwo porady techniczne oraz poznacie szczegóły oferty.

Zapraszamy do jednego z naszych dwóch salonów, adresy i numery telefonów w zakładce kontakt.